I need a hug

29. července 2013 v 14:48 | Deni* |  Diary

Každým dne víc a víc přemýšlím nad tím.. kdy už budu konečně mít tu možnost obejmout ho a už nikdy nepustit? :( já vím že se to nikdy nestane a nebo prostě musím věřit jako doteď. Jenže někdy už nemám sílu.. už nemám sílu čekat na to, než se stane zázrak, protože já nemám peníze na Meet&Greet které teď stojí bůhví kolik -_- Justin sice za ty ceny nemůže, ale já si to prostě dovolit nemůžu. Sice mi táta řekl, že když se budu učit a nosit dobrý známky, že mi to klidně koupí, ale pochybuju :/ Justin pro mě znamená víc než můj vlastní život! ano, vím, zní to hloupě, ale jsem na něm až moc závislá a taky se bojím toho, že až jednou budu mít tu možnost ho obejmout a popovídat si s ním, tak se to ještě zhorší. Mám chuť se vzdát, ale nemůžu, protože mi něco uvnitř říká at' nepřestávám věřit. Jakoby mi to říkal Justin ''Věř si, už si byla na mém koncertu, už tě nic nezastaví od toho aby ses se mnou setkala.. čekám na tebe''
Tak ráda bych mu odpověděla že už jdu, ale nejde to :(
Jsem magor :D i know.. but, tohle je hrozný. Mám prostě jeho hlas v halvě a on mi pomáhá plnit sny. Když jsem se stala Belieberkou někdy v roce 2009? už si to moc nepamatuju. Ostatní lidi se na mě začali koukat divně a smát se mi jak jsem naivní děcko. V tu dobu jsem neměla nikoho jako nejlepší kamarádku a moje největší přání bylo, najít holku, která jse na tom stejně jako já. Justin se poprvé ozval ''Neboj se, jednou poznáš dívku která je tvoje sestra'' našla jsem jí. Nebýt jeho a blogu, tak by se tak nestalo, ale mám jí :) a nikomu jí nedám! nechci být zase bez nejlepší kamrádky a jenom s Justinem. Pak jsme spolu byli na Believe Tour ve Vídni a oběma se nám splnil sen.. tak jak mi to Justin řekl :) no a teď žvaní, že prej se s ním jednou fakt setkáme obě dvě. Je to divný, asi to chce navštívit psychologa.. a nebo jsem si to prostě jen vymyslela abych se nějak motivovala? vůbec to nechápu.
Ale věřím mu :) já prostě vím, že ho obejmu! sice asi lidem nepřipadá normální, mít jako sen někoho obejmout, ale tady jde o to, že já si 4 roky nepřeju nic jinýho. Emm. co to tu zase melu? nikdo mi sem nechodí a nikoho to tady nezajímá :D Ok. But i still BELIEVE! ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama