Blog

Blog se rozjíždí!

16. července 2013 v 20:31 | Deni*

Konečně jsme se dokopala k tomu abych rozjela tenhle blog :D sice to kapku dýl trvalo, ale konečně budu aktivní :) Takže hurá sláva! :D ještě nevím jak to bude s Affs, nechce se mi do nich :/ tenhle blog bude sloužit převážně jako můj deníček, jelikož mám velice bujnou fantazii a v mojí hlavičce se denně honí miliarda představ a problémů, potřebuju se někde vypsat ;)
Začíním psát svou úplně první FanFiction o Justinovi a Jasmine Villegas (jeho ex) možná jí znáte :) žádný úspěch od toho neočekávám. Ale snad se bude líbit.
Tak zase zítra♥

Welcome!

9. prosince 2012 v 19:51 | Deni*
______________________________________________________________

Ahoj všichni! právě rozjíždím svůj nový autorský blog, který bude z části také o Justinu Bieberovi a zpěvačce Jasmine Villegas. A o čem tedy přesně tenhle blog bude? No tak určitě tady budu psát různé věci ze svého života, najdete tady i moje rady, názory, recenze apod. kromě toho se také chystám psát i nějakou tu FanDiction, která by byla jak jinak než o Justinovi nebo Jasmine. Co se týká Affs, moc vás nechci :P neberte to ve zlém, ale na obýhání čas mít nebudu, takže bych chtěla tak 4/5 které by obýhali pravidelně a já ja také. Kvůli škole tady nebude moc vysoká aktivita a ohledně Justina a Jasmine tady budou novinky přibývat pouze o výkendu a to pouze to nejdůležitější, protože jsem fan blogy měla už 3. 2 o Justinovi a 1 o Jasmine. O Justinovi je toho hodně moc a nedá se to stíhat a o Jasmine zase není nic, takže se to krásně kombinuje :D náběr affs a další čekejte v pátek, od pondělí do pátku jsem mrtvá a taky to takhle bude i na blog tak si začínejte vykat, páč já nejsem robot, si uvědomte :D takže zatím.. :***
 
 

Reklama
Reklama